Polityka prywatności

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako “RODO”, “ORODO”, “GDPR” lub “Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”).

W związku z tym chcielibyśmy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.
Administratorem Twoich danych będzie Flordent Sp. z o.o. z siedzibą w Ożarowie Mazowieckim. Chodzi o dane osobowe, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są zainstalowane na naszej stronie.

Twoje dane będziemy przetwarzać wyłącznie w celach leczniczych dotyczących leczenia stomatologicznego.

Twoje dane będą przechowywane i przetwarzane wyłącznie przez Administratora, tj. Flordent Sp. z o.o. i nie będą przekazywane innym podmiotom.

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Twoich danych?

Każde przetwarzanie Twoich danych będzie oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej w celu świadczenia usług leczniczych.
Dlatego też prosimy zaznaczyć przycisk “zgadzam się” jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.